| | | | | | E-mail |
| | RNDr. Tímea KRAJŇÁKOVÁ | KN | Rozvrh | riaditeľka | |
| | Mgr. Adriána GODOČÍKOVÁ | GO | Rozvrh | zástupkyňa | |
| | RNDr. Monika MARTINKOVÁ | MR | Rozvrh | zástupkyňa | |
| | Mgr. Alena BAČIŠINOVÁ | BA | Rozvrh | učiteľka | |
| | PaedDr. Iveta BEDNARČÍKOVÁ | BE | Rozvrh | učiteľka | |
| | Mgr. Zuzana DOLHYOVÁ | DL | Rozvrh | učiteľka | zuzana | . | dolhyova | @ | galeje | . | sk | |
| | PaedDr. Helena DUFFEKOVÁ | DU | Rozvrh | Triedna učiteľka: septima A | |
| | Mgr. Slavomír DZUGAS | DZ | Rozvrh | Triedny učiteľ: kvinta | |
| | Mgr. Filip FEDORKO | FE | Rozvrh | Triedny učiteľ: II. A | |
| | Ing. Kamil HNATH | HN | Rozvrh | Triedny učiteľ: I. A | |
| | RNDr. Mária HORVÁTHOVÁ | HV | Rozvrh | Triedna učiteľka: sekunda B | |
| | RNDr. Denisa HREHOROVÁ | HE | Rozvrh | Triedna učiteľka: IV. A | |
| | Mgr. Gabriela HREŽOVÁ | HR | Rozvrh | učiteľka | |
| | Mgr. Zuzana HUSÁROVÁ | HU | Rozvrh | Triedna učiteľka: príma A | |
| | Mgr. Dana JANKOVA | JA | Rozvrh | Triedna učiteľka: septima B | |
| | RNDr. Henrieta KAĽAVSKÁ | KA | Rozvrh | učiteľka | |
| | PhDr. Lucia KLASOVÁ | KL | | školská psychologička | l | . | klasova | @ | galeje | . | sk, skolsky | . | psycholog | @ | galeje | . | sk | |
| | Mgr. Erika KLOBOŠIČOVÁ | KB | Rozvrh | učiteľka | |
| | Mgr. Mária KOVÁCSOVÁ | KO | Rozvrh | Triedna učiteľka: kvarta B | |
| | RNDr. Jana KRAJČIOVÁ, PhD. | KJ | Rozvrh | Triedna učiteľka: tercia A | |
| | Mgr. Jana KRÁLIKOVÁ | KR | Rozvrh | Triedna učiteľka: sexta B | |
| | Mgr. Jaroslav KURCINA | KU | Rozvrh | učiteľ | |
| | Mgr. Lórant LIPÁN | LI | Rozvrh | učiteľ | |
| | RNDr. Marián MACKO | MA | Rozvrh | Triedny učiteľ: kvarta A | |
| | ThLic. Michal MUCHA | MU | Rozvrh | učiteľ | |
| | Mgr. Viera NACHTMANNOVÁ | NA | Rozvrh | Triedna učiteľka: oktáva B | |
| | RNDr. Nicol NEHILOVÁ | NE | Rozvrh | Triedna učiteľka: sekunda A | |
| | PaedDr. Miroslav PETROV | PE | Rozvrh | učiteľ | |
| | RNDr. Jana PLICHTOVÁ | PL | Rozvrh | učiteľka | |
| | Mgr. Alica PŠAKOVÁ | PS | Rozvrh | Triedna učiteľka: tercia B | |
| | Mgr. Mária SADOVSKÁ | SD | Rozvrh | učiteľka Zástupca v triede: príma A | |
| | Mgr. Miriam SAKMÁROVÁ | SA | Rozvrh | Triedna učiteľka: oktáva A | |
| | Mgr. Soňa TICHÁ | TI | Rozvrh | Triedna učiteľka: príma B | |
| | Mgr. Ladislav TURČAN | TU | Rozvrh | učiteľ | |
| | Mgr. Jana VARGOVÁ | VR | Rozvrh | Triedna učiteľka: III. A | |
| | Mgr. Eva VAŠKOVÁ | VA | Rozvrh | učiteľka | |
| | RNDr. Beáta VAVRINČÍKOVÁ | VV | Rozvrh | učiteľka | |
| | Mgr. Monika VEREBOVÁ | VE | Rozvrh | učiteľka | |
| | RNDr. Viera VODIČKOVÁ | VO | Rozvrh | Triedna učiteľka: sexta A | |
| | Mária DOBÓCZIOVÁ | | | sekretárka riaditeľa školy | |
| | Ing. Ľudmila MURCKOVÁ | | | ekonómka školy | |
| | Marta ADAMOVÁ | | | vrátnička / informátorka | |
| | Oľga BAČOVÁ | | | vrátnička / informátorka | |
| | Zdenka DŽOBÁKOVÁ | | | upratovačka | |
| | Margita HENCOVSKÁ | | | upratovačka | |
| | Dana MIRGOVÁ | | | upratovačka | |
| | Marek OLAJOŠ | | | školník | |