POSTUP PRI PREZERANÍ ŠTUDIJNÝCH VÝSLEDKOV ŽIAKOV

V ľavom menu kliknite na "Prihlásenie" a zadajte svoje prihlasovacie (užívateľské) meno a heslo.

1. Po prihlásení môžete kontrolovať študijné výsledky svojho dieťaťa za jednotlivé mesiace a získať informácie o počte vymeškaných hodín. Kliknutím na tento riadok odporúčame preštudovať si "Ako rodičia (žiaci) môžu na stránke školy nahliadnuť do elektronickej žiackej knižky".
  2. Internetová žiacka knižka ponúka aj grafické znázornenie klasifikácie. Prečítajte si tento článok.
  3. Kliknutím na tento riadok si môžete prečítať návod, ako si pozrieť avízované písomky alebo domáce úlohy.
  4. Po skončení prezerania sa nezabudnite odhlásiť. Zvoľte "Prihlásenie" a pod prihlasovacím menom a heslom sa zobrazí slovo "Odhlásiť", na ktoré kliknite.
  5. V prípade potreby sa kontaktujte s Mgr. Adriánou Godočíkovou na tel. čísle 729 66 85, prípadne prostredníctvom e-mail: a.godocikova@galeje.sk