Prihlásenie
Vzdelávací program
Učitelia
Triedy
Internetová žiacka knižka
Www.galeje.sk
Napíšte nám
Navigácia
Hlavná stránka
Vzdelávací program
Naše projekty
Učitelia
Triedy
Internetová žiacka knižka
Zásady hodnotenia
Písomky / DÚ
Suplovanie
Rozvrh
Krúžky
Smernica k prevencii a riešeniu šikanovania žiakov
Kalendár
Zmluvy, faktúry
Verejné obstarávanie
MŠ SR
NIVAM
OŠ KSK
OŠ OÚ Košice
Infovek
Iuventa
Portál vysokých škôl
ISIC / ITIC
Mapa
Kontakt
Prihlásenie
Vyhľadávanie
2022/2023
2023/2024
vvvvv
Zoznam tried
Názov
príma A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Zuzana HUSÁROVÁ
Učebňa
príma A
príma B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Soňa TICHÁ
Učebňa
príma B
sekunda A
Rozvrh
Triedny učiteľ
RNDr. Nicol NEHILOVÁ
Učebňa
sekunda A
sekunda B
Rozvrh
Triedny učiteľ
RNDr. Mária HORVÁTHOVÁ
Učebňa
sekunda B
tercia A
Rozvrh
Triedny učiteľ
RNDr. Jana KRAJČIOVÁ, PhD.
Učebňa
tercia A
tercia B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Alica PŠAKOVÁ
Učebňa
tercia B
kvarta A
Rozvrh
Triedny učiteľ
RNDr. Marián MACKO
Učebňa
kvarta A
kvarta B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Mária KOVÁCSOVÁ
Učebňa
kvarta B
kvinta
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Slavomír DZUGAS
Učebňa
jazykové laboratórium 2
sexta A
Rozvrh
Triedny učiteľ
RNDr. Viera VODIČKOVÁ
Učebňa
učebňa matematiky1
sexta B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Jana KRÁLIKOVÁ
Učebňa
učebňa matematiky 2
septima A
Rozvrh
Triedny učiteľ
PaedDr. Helena DUFFEKOVÁ
Učebňa
septima A
septima B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Dana JANKOVA
Učebňa
septima B
oktáva A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Miriam SAKMÁROVÁ
Učebňa
oktáva A
oktáva B
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Viera NACHTMANNOVÁ
Učebňa
oktáva B
I. A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Ing. Kamil HNATH
Učebňa
I. A
II. A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Filip FEDORKO
Učebňa
II. A
III. A
Rozvrh
Triedny učiteľ
Mgr. Jana VARGOVÁ
Učebňa
učebňa geografie
IV. A
Rozvrh
Triedny učiteľ
RNDr. Denisa HREHOROVÁ
Učebňa
IV. A
© aScAgenda 2024.0.1454
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 24.04.2024
RSS
|
Kontakt
|
Správca obsahu
|
Technická podpora
|
Vyhlásenie o prístupnosti
|
Právne informácie
|
Mapa stránok