ROBOTICKÝ BATTLE na ALEJOVEJ

Robotický Battle na Alejovej 2016

Propozície súťaže Robotický Battle na Alejovej 2016
Súťaž sa bude konať 6.6.2015 (pondelok) v telocvični Gymnázia, Alejová 1 v Košiciach.
Ak budete cestovať zo stanice, vystúpte na zastávke SOŠ automobilová. Zo zastávky je škola pešo 5 minút.

Registračný poplatok na každú zúčastnenú osobu (žiak, učiteľ) je 3 €. Uhraďte ho na účet Rady rodičovského združenia pri Gymnáziu, Alejová 1 v Košiciach najneskôr do 30.5.2016:
IBAN: SK40 1100 0000 0026 2706 5237
Do správy pre príjmateľa uveďte: RBA- názov tímu (tímov) - škola - počet rôznych osôb vo Vašich tímoch spolu.
Napríklad: RBA-Tím1, Tím2-Gymnázium, Alejová 1, Košice-5

Strava a ubytovanie pre účastníkov súťaže v prípade prejaveného záujmu

V prípade prejaveného záväzného záujmu, dokážeme účastníkom súťaže zabezpečiť obed v deň súťaže a po nej, ubytovanie noc pred súťažou a noc po súťaži, večeru IBA v deň súťaže, nie v nedeľu za nasledovné ceny, ktoré si hradí každý účastník sám a vopred prevodom na účet RRZ:

• obed 2,25 € na osobu,
  • raňajky 1,25 € na osobu,
  • večera 1,87 € na osobu,
  • ubytovanie 7€ osoba/noc

Strava aj ubytovanie sú zabezpečená na SOŠ Ostrovského 1, pár metrov od Alejovej 1. Prípadný záujem vyjadrite v elektronickej prihláške. Napíšte počet osôb, dátum aj o ktorú stravu máte záujem (raňajky, obed, večera). Sumu za ubytovanie a stravu taktiež uhraďte do 30.5.2016 na vyššie uvedený účet. Stravu je možné doobjednať a stornovať do 1.6.2016, po tomto termíne nebudú vrátené financie. V prípade, že si objednáte stravu a neprídete, budete ju musieť uhradiť.

Registrovať sa na súťaž je potrebné cez elektronický formulár najneskôr do 1.6.2016 (streda) do 14:00 hod.

Predbežný časový plán súťaže

07.30 - 08.30
08.30 - 09:00
09:30 - 12:00

12:00 - 13:30

13:30 - 15:45
16:00 - 17:00

Otvorenie telocvične
Registrácia tímov
Otvorenie súťaže, úvodné pokyny
Vlastný model, Racing – kvalifikačné jazdy s technický prevedením,
Robotická výzva (až od cca. 10:00)

Obed

Racing – hlavný pretek, Robotická výzva
Prezentácia najlepších modelov v kategórií Vlastný model,

Odovzdávanie cien

V prípade potreby skoršieho odchodu zo súťaže, nás upozornite vopred.

Organizačný výbor si vyhradzuje možnosť aktualizovať časový harmonogram na základe počtu prihlásených družstiev, o čom budú súťažiaci oboznámení najneskôr pred začiatkom súťaže. Harmonogram je približný. Presnejšie informácie zverejníme pred súťažou.

Informácie k jednotlivým kategóriám:
Racing

• Doobeda každý odjazdí jednu kvalifikačnú jazdu sám.
  • Poobede sa tímy utriedia do skupín po maximálne 8 áut, ktoré jazdia naraz.
  • Tímu budú súťažiť podľa príslušných kategórií.
  • Trať bude sprístupnená na skúšanie do 9:30 a počas obedňajšej pauzy. Taktiež aspoň 10 minút pred hlavným pretekom.
  • Ak je váš robot niečím zaujímavý, nezabudnite to spomenúť porote pri hodnotení kategórie „najlepšie technické prevedenie“

Vlastný model

• Na prezentáciu máte 5 minút. Do tohto času sa neráta príprava modelu(nemala by však trvať viac ako 3 minúty) a otázky poroty.
  • Na mieste súťaže je k dispozícií dataprojektor a počítač.
  • Špeciálne požiadavky uveďte do poznámky v prihláške alebo zašlite na náš e-mail

Robotická výzva

• Ihrisko na skúšanie bude k dispozícií do 10:00
  • Na súťaži môže byť viacero rôznych variácií ihriska, ktoré sa pred každou jazdou budú vymieňať.
  • Pri testovaní do 10:00, budú všetky tieto variácie k dispozícií.

Poznámka: Organizátor nezodpovedá za straty a krádeže počas súťaže. Strážte a zabezpečte si svoj majetok dostatočne.