ROBOTICKÝ BATTLE na ALEJOVEJ

REGISTRÁCIA otvorená

Súťaže sa môžu zúčastniť tímy, ktoré sa zaregistrujú do 1. júna 2016 do 14.00 hod. prostredníctvom elektronického formulára a uhradia štartovný poplatok.

Súťaže sa môžu zúčastniť maximálne 3-členné tímy, ktoré sa zaregistrujú najneskôr 1. júna 2016 do 14.00 hod. prostredníctvom elektronického formulára a uhradia štartovný poplatok prevodom za všetkých účastníkov súťaže (žiakov aj doprovod) do 31.5.2016 podľa pokynov z časti PROPOZÍCIE.

Prihlášky na súťaž prijímame jedine v elektronickej podobe vyplnením prihlasovacieho formulára k súťaži.

vyplňte E-formulár k súťaži najneskôr 1.6.2016 do 14:00 hod.

Každý súťažný tím, ak sa líši v nejakom členovi, musíte registrovať samostatne. Ak máte tímy v rovnakom zložení, zaškrtnite len v jedinej prihláške všetky kategórie, v ktorých daný tím bude súťažiť.

Ak sa niečo nedá vylniť priamo v bodoch prihlášky, napíšte všetko dôležité do POZNÁMKY v závere prihlášky k zodpovedajúcemu tímu.

Základné INFO o súťaži

Miesto: Gymnázium, Alejová 1, KE
Telocvičňa školy
Kontakt: GALEJETEAM@GMAIL.COM
Dátum: 6. jún 2016
Registrácia: do 1. 6. 2016 do 14:00 hod.